Бутусов: Ми втрачаємо шанси зберегти дороговартісні енергооб’єкти. Шмигаль має відзвітувати про причини провалів

Юрій Бутусов: Якщо якісь угруповання у владі не поділили грошей, якщо ці підрядні організації не підходять, то заміняйте їх, але не зупиняйте роботи
Фото: Oleksandr Prokopenko / Facebook

Критично важливо, щоб ставка верховного головнокомандувача розглянула питання будівництва захисних споруд для енергосистеми і щоб прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзвітував, чому роботу в цьому напрямі провалено. Про це заявив 3 липня у своєму Facebook головний редактор сайта “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов.

Він послався на матеріал “РБК-Україна” щодо плану будівництва захисних споруд і стану виконання робіт.

“Організація та стан будівництва по деяких важливих напрямах провальні, стратегічно важлива робота фактично саботується, ми втрачаємо шанси зберегти дороговартісні енергооб’єкти. Це відповідальність прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, і він має відзвітувати про причини провалів”, – заявив журналіст.

Бутусов підкреслив, що важливо терміново добудувати захист для об’єктів енергетики, попри всі аргументи.

“Якщо якісь угруповання у владі не поділили грошей, якщо ці підрядні організації не підходять, то заміняйте їх, але не зупиняйте роботи, кожен день важливий. Чому це не вирішується державою і чому, щоб залучити увагу, потрібно оприлюднювати таємну інформацію в медіа, очевидно – у нас ухвалюються рішення тільки там, де є багато лайків і репостів, інакше ставка рішення не ухвалює”, – написав головред “Цензор.НЕТ”.

Контекст

Агентство “РБК-Україна” 2 липня написало, що в Україні до кінця 2024 року планували збудувати для 22 об’єктів енергетики трирівневий захист, такий проєкт за дорученням президента мав реалізувати Кабінет Міністрів спільно з Генеральним штабом ЗСУ. Але залучені до будівництва представники бізнесу заявили журналістам, що всі роботи зупинили через заборгованість і що прем’єр-міністр Денис Шмигаль особисто блокує фінансування проєкту. 

Автори публікації підкреслили, що невиплата державою боргів підриває поточні роботи й ставить під загрозу майбутні зусилля з відновлення й захисту інфраструктури. 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *