За першу добу серпня енергетики повернули електропостачання 42 тис. сімей – ДТЕК

ДТЕК відновив подавання напруги у 42 тис. домогосподарств у двох областях, які зазнали обстрілів
Фото: ДТЕК Донецькі електромережі / Facebook

Протягом 1 серпня енергетики компанії ДТЕК повернули світло в домівки 42 тис. сімей у Донецькій і Дніпропетровській областях, які були без електрики внаслідок ворожих атак. Про це йдеться в повідомленні ДТЕК у Facebook.

Компанія зазначила, що в Донецькій області тривають бойові дії. Руйнувань зазнають інфраструктура регіону, мережі й обладнання.

“За 1 серпня ми повернули світло до майже 30 тис. осель у п’яти прифронтових громадах Донеччини. Працюємо 24/7, щойно отримуємо дозвіл і можливість – попри обстріли та небезпеку. Робимо все, щоб кожен мав світло”, – ідеться у дописі.

У Дніпропетровській області за день енергетики ДТЕК повернули світло 12 тис. сімей у 49 населених пунктах, повідомили у ДТЕК.

“Попри загрози, відновлюємо мережі одразу після дозволу від ЗСУ та ДСНС”, – наголосили в компанії.

Контекст

Протягом липня енергетики ДТЕК Ріната Ахметова повернули електроенергію після ворожих атак у домівки понад 650 тис. сімей Донецької і Дніпропетровської областей.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *