Український нацвідбір на “Євробачення 2024” виграли alyona alyona і Jerry Heil

Лідерами глядацького голосування стали alyona alyona і Jerry Heil
Фото: thejerryheil / Instagram

Переможницями українського нацвідбору на “Євробачення 2024” стали alyona alyona і Jerry Heil. Вони представлятимуть Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Швеції. Про це повідомляють 4 лютого на сторінці конкурсу у Facebook.

Трансляцію виступів учасників проводили в записі, який робили за день до того з міркувань безпеки. Голосування й оголошення результатів мало відбутися у прямому ефірі 3 лютого, але після того, як воно стартувало,у застосунку стався збій. Через це оголошення результатів українського нацвідбору перенесли на вечір 4 лютого.

Переможця фіналу нацвідбору визначили за підсумками голосування журі (50%) і глядачів (50%) у “Дії”.

Участь у голосуванні в “Дії” взяло майже 1,2 млн українців.

Максимальну кількість балів від журі здобули в черзі зростання:

  • Melovin (дев’ять балів);
  • alyona alyona і Jerry Heil (10 балів);
  • Ziferblat (11 балів).

Скріншот: Євробачення Україна | Eurovision Ukraine official / YouTube

Лідерами глядацького голосування стали alyona alyona і Jerry Heil. За них проголосувало понад 720 тис. осіб. Отже, дует у сумарному заліку набрав максимальний серед усіх фіналістів 21 бал.

Контекст

У фіналі нацвідбору брали участь 11 фіналістів: Anka, alyona alyona і Jerry Heil, Drevo, Ingret, Melovin, Nahaba, Nazva, Skyller, Yagody, Yaktak, Ziferblat. Їхні виступи можна подивитися тут.

Трансляція фіналу українського нацвідбору на “Євробачення-2024” почалася 3 лютого о 18.00. Її проводили в записі, який відбувся за день до того з міркувань безпеки. Під час голосування в застосунку “Дія” стався збій. Через це результати українського нацвідбору на “Євробачення 2024” оголосили ввечері 4 лютого.

Членами журі українського нацвідбору на “Євробачення-2024” за результатами голосування українців у “Дії” стали: український шоумен Андрій Данилко, українська співачка Джамала і фронтмен українського гурту “Без обмежень” Сергій Танчинець.

Ведучими нацвідбору стали фронтвумен українського гурту The Hardkiss Юлія Саніна, український стендапер Василь Байдак, офіційний голос “Євробачення” в Україні Тімур Мірошниченко.

Гранд-фінал “Євробачення 2024” відбудеться 11 травня в Мальме (Швеція), а півфінали заплановано на 7-ме й 9 травня. Представник України на “Євробаченні 2024” виступить 7 травня у першій частині першого півфіналу.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *