У Севастополі оголосили вихідні через проблеми з водопостачанням

Севастополь залишився без води
Фото: depositphotos.com

Окупаційна влада Севастополя у Криму оголосила 23-тє і 24 січня вихідними днями через проблеми з водопостачанням, спричинені негодою. Про це написав так званий глава окупаційної “влади” Севастополя Михайло Развожаєв у Telegram.

Він заявив, що через швидке танення великої кількості снігу почався різкий приплив брудної води з гір. Показники забрудненості перевищені майже в сотні разів. “Схожа природна ситуація була в Севастополі востаннє в 70-х роках”, – написав він.

Развозжаєв зазначив, що система водопостачання в Севастополі дуже складна, тому забезпечити всіх жителів міста не вийде.

“Щоб наповнити всю систему до 120 тис. кубів і щоб вода дійшла до всіх, потрібно більше ніж 50 годин. Ухвалили рішення: води не буде до 9.00 завтра. У вівторок уранці воду подадуть із 9.00 до 11.00. У частину будинків вона може не дійти. Починаючи з 11.00 23 січня і до 20.00 середи, 24 січня, води не буде. Це вимушене зупинення системи, необхідне для накопичення й санітарного очищення води”, – написав він.

У зв’язку із цим 22 січня в місті оголосили скорочений робочий день, а наступні два дні будуть вихідними.

 

Контекст

Росія окупувала Крим після блокування українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. “Приєднання” півострова до РФ не визнають Україна й більшість інших країн.

24 лютого 2022 року Росія повномасштабно вторглася на материкову частину України, зокрема з Криму.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *