У Львові провідник не пускав у вагон пасажирок, заявивши, що першим має зайти чоловік. “Укрзалізниця” пообіцяла зайнятися перевихованням

В “Укразалізниці” заявили, що дотримуються принципу рівноправності пасажирів
Фото: Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia / Facebook

Провідник поїзда “Львів – Запоріжжя” відмовлявся впускати у вагон пасажирок, мотивуючи свою заборону тим, що першим має зайти чоловік. Про цю ситуацію 5 березня у Facebook повідомила пасажирка цього поїзда, українська захисниця Ірина Бобик.

“Сьогодні у Львові при посадці пасажирів у поїзд “Львів – Запоріжжя” 128 ЛБ НШ пан провідник Ковбасюк Петро Петрович відмовлявся розпочинати посадку пасажирок у вагон, аргументуючи, що першим має зайти чоловік-пасажир. Чоловіків не було і гурт пасажирок чекав на пероні. На мої спроби вирішити ситуацію мирно – я нагадала пану провіднику, що XXI століття на дворі і що жінки теж люди – пан провідник не реагував. Лише мої аргументи, що я діюча військовослужбовця, подіяли і він зрештою пропустив нас у вагон”, – описала інцидент Бобик.

Вона додала, що хоча й не вважає цю ситуацію “кінцем світу”, але воює не за те, щоб у тилу її “змушували відчути себе недолюдиною на догоду магічному мисленню і давнім забобонам”.

В “Укрзалізниці” майже одразу відреагували на публікацію.

“Ми щиро просимо вибачення за незручності, які ви перенесли через наших провідників. У нашій компанії ми дотримуємося принципу рівноправності пасажирів, а також важливість забезпечення високоякісного сервісу в нас завжди у пріоритеті. Ми постійно працюємо над підвищенням кваліфікації наших провідників, щоб забезпечити нашим пасажирам приємну та комфортну подорож, – ідеться у відповіді. – Ми обов’язково привернемо їхню увагу до поточної ситуації та проведемо процес перевиховання, щоб уникнути подібних проблем у майбутньому. Ми не забобонні і серйозно ставимося до даного випадку і зобов’язуємося ретельно розглянути цю ситуацію та вжити необхідних заходів”.

Фото: Ірина Бобик / Facebook

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *