У Харкові приблизно 35% будинків підключено до електропостачання, 50% – з опаленням – Терехов

У Харкові приблизно 35% житлових будинків під’єднано до електропостачання, зазначив мер
Фото: depositphotos.com (ілюстративне)

У Харкові почали під’єднувати деякі райони міста до електропостачання після ракетної атаки країни-агресора РФ 22 березня. Про це 23 березня в ефірі національного телемарафону повідомив мер міста Ігор Терехов, відеозапис опубліковано в YouTube каналу “Ми – Україна”.

“За статистикою, приблизно 35% сьогодні житлових будинків підключено до електропостачання. Що стосується опалення, то нам удалося підключити приблизно 50% усіх житлових будинків харків’ян. Працюватимемо всю ніч, щоб якнайбільше харків’ян підключити до теплопостачання, – розповів Терехов. – Щодо енергопостачання, то, на жаль, вимкнено вуличне освітлення, не працює електротранспорт, просто не вистачає потужностей”.

За словами мера, у Харкові – “дуже серйозні руйнації”.

“Розбито трансформаторні підстанції, лінії електропередачі. Тому зараз дуже складно говорити про терміни відновлення цих трансформаторних підстанцій і, як наслідок, про підключення всього міста до електропостачання”, – зазначив Терехов.

Він додав, що “за потреби” у Харкові вводитимуть графіки увімкнення, щоб усі жителі міста мали електроенергію у певні години.

Контекст

У ніч на 22 березня країна-агресор РФ завдала понад 15 повітряних ударів по об’єктах енергетики, унаслідок чого Харків був “практично повністю без світла”, зазначали в ОВА.

Президент України Володимир Зеленський повідомив 23 березня, що після російської повітряної атаки на енергетику України найскладніша ситуація – у Харкові.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *