У Дніпрі водій забув поставити автомобіль на ручник і заявив у поліцію про “викрадення”. Машина проїхала проспектом 400 м у “безпілотному режимі”. Відео

У патрульній поліції закликали водіїв бути уважними і не допускати самовільного руху автомобілів
Фото: Патрульна поліція України / Facebook (ілюстративне)

Патрульна поліція Дніпропетровської області 26 січня проінформувала у Facebook про найшвидше виявлення “викраденого” автомобіля у Дніпрі.

“Зранку надійшло повідомлення від стурбованого водія: “Моє авто викрали, допоможіть”. Чоловік залишив його на узбіччі проспекту Богдана Хмельницького і пішов до крамниці, а коли повернувся, авто не виявив”, – ідеться в повідомленні.

У поліції за допомогою камер швидко з’ясували, що викрадення насправді не було.

“Виявилося, що під час зупинки кермувальник не вжив заходів, щоб не допустити самовільного руху, і машина проїхала приблизно 400 м у “безпілотному” режимі. На щастя, обійшлося без ДТП, – ідеться в повідомленні. – І хоча здивований водій дуже зрадів, що його автомобіль так швидко знайшовся, усе ж отримав постанову за порушення ПДР”.

У патрульній поліції закликали водіїв бути уважними під час паркування автомобіля, зокрема “вжити всіх заходів, щоб не допустити його самовільного руху”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *