В “Укренерго” 6 червня прогнозують дефіцит в енергосистемі всю добу, ліміти на електрику діятимуть у всіх регіонах

У разі перевищення лімітів можливе застосування аварійних вимкнень електроенергії для всіх категорій споживачів, зазначили в “Укренерго”
Фото: depositphotos.com (ілюстративне)

У НЕК “Укренерго” повідомили у Facebook, що 6 червня в Україні діятимуть ліміти споживання електроенергії.

“Завтра, 6 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується впродовж усієї доби. Ліміти на споживання електроенергії будуть діяти для кожної області з 0.00 до 24.00”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначили у НЕК, для дотримання лімітів обленерго застосовуватимуть графіки погодинних вимкнень для промислових та побутових споживачів.

“При перевищенні лімітів можливе застосування аварійних відключень для всіх категорій споживачів”, – ідеться у повідомленні.

Контекст

Російські окупанти навесні посилили повітряні атаки на енергосистему України. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на початку квітня повідомив, що 80% теплової генерації України зруйновано.

У травні в Україні були віялові вимкнення світла. Наприкінці місяця обмежень не застосовували, але з 1 червня їх відновили.

2 червня в “Укренерго” повідомили, що найближчого тижня ситуація в енергосистемі України ускладниться. Причина – ремонт двох енергоблоків електростанцій, а також два нічні обстріли РФ 31 травня і 1 червня, унаслідок чого було пошкоджено кілька теплових та гідроелектростанцій, зазначили в НЕК.

4 червня Шмигаль заявив, що Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації через обстріли РФ.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *