В Одесі відкриють пляжі на літній сезон

В Одесі влітку 2024 року відкриють пляжі
Фото: EPA (архів)

В Одесі планують відкрити пляжі на літній сезон після перевірки відповідними службами. Про це 30 березня повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер у коментарі “Суспільному”.

Він нагадав, що наприкінці минулого літа в Одесі відкрили шість пляжів для оздоровлення військових та їхніх сімей, а також щоб люди не відвідували небезпечних стихійних пляжів.

“Тому було прийнято рішення обладнати ті пляжі, які можуть дати людям можливість пройти сонячні оздоровлення, після перевірки всіма службами, вибухотехнічними й іншими, і якщо поруч є укриття”, – сказав Кіпер.

За його словами, щоб відкрити пляжі після травневих свят, потрібно опрацювати це питання з міською владою, військовим керівництвом та іншими службами.

“Алгоритм є, розуміємо, як це робити. Сподіваємося, що безпекова складова в Одесі [дасть змогу], останнім часом в Одесі дуже напружено все із цим, але по можливості будемо відкривати”, – заявив голова ОВА.

Контекст

Пляжі в Одесі й усій Одеській області у 2022 році було заборонено відвідувати, повідомляли в Одеській ОВА. 28 червня міський голова Одеси Геннадій Труханов сказав, що люди однаково порушують заборони й ідуть до моря. Він запропонував створити безпечні ділянки на пляжах, “захистивши їх сітками від мін”. Однак, як писало 4 липня місцеве видання “Думська”, “людям усе байдуже” – відпочивальники були на всіх пляжах Одеси.

Якірні міни, встановлені російськими окупантами в морі, регулярно прибиває до узбережжя Одеської області. Міни неодноразово ставали причиною загибелі людей під час пляжного сезону 2022 року. Дрейфувальні міни неодноразово знешкоджували українські військові.

Улітку 2023 року кілька пляжів відкрили для відвідування лише із 12 серпня.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *