“Спасибі, що допомагаєте нашим дітям”. У прифронтовому Слов’янську сім’ї з дітьми отримали допомогу від Фонду Ріната Ахметова

Місцеві жителі в розмові з волонтерами розповіли, що останнім часом дітей у місті побільшало
Фото надав Фонд Ріната Ахметова

Сім’я з дітьми, які проживають у прифронтовому Слов’янську Донецької області, отримали продовольчу допомогу від Фонду Ріната Ахметова. Видавання завершено. Про це інтернет-виданню “ГОРДОН” повідомила команда Фонду.

“У Слов’янську спекотно, і мова, на жаль, не лише про погоду. Неподалік – лінія фронту, і люди постійно відчувають подих війни”, – зазначили у Фонді.

“Велике спасибі за те, що допомагаєте нашим дітям”, – сказала місцева жителька Ольга Іванівна, бабуся дев’яти онуків.

Олена з маленьким Макаром уже двічі виїжджала зі Слов’янська – і поверталася.

“Удома хоча б є, де жити… Дякую Рінату Ахметову за допомогу й за те, що вже котрий рік не забуває про наше місто Слов’янськ і про наших дітей. Дуже вдячна”, – сказала вона.

Місцеві жителі в розмові з амбасадором Фонду Ріната Ахметова, керівником “Маріупольського телебачення” Миколою Осиченком розповіли, що останнім часом дітей у місті побільшало.

З початку повномасштабної війни Фонд передав понад 350 тис. продуктових наборів для жителів Донецької області й тимчасово евакуйованих із регіону. Із 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів. Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”.

Контекст

По консультацію щодо умов отримання допомоги звертайтеся в месенджер Фонду або телефонуйте на безплатну гарячу лінію 0 800 509 001 (працює з понеділка до п’ятниці).

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *