Клочко: Будемо чекати на визволення, хоча й тут є побоювання, що процес може затягнутися
Фото: ks.suspilne.media
“ГОРДОН” продовжує серію публікацій зі щоденника Петра Клочка, жителя Херсона, який прожив у російській окупації 260 днів. Записи охоплюють період із 24 лютого, коли розпочалося широкомасштабне вторгнення Росії в Україну, до 12 листопада 2022-го, коли місто звільнили Збройні сили України й розпочалося відновлення Херсона. Редакція публікує щоденник у дні, коли автор робив нотатки. Сьогодні ми презентуємо читачам запис від 24 жовтня 2022 року.
24 жовтня 2022 року, вівторок
Знов у лікарні. Ситуація ще більше погіршилася. Виявляється, “доблестные воины” вивезли всю найновішу апаратуру, зокрема прискорювач, перший на півдні України. Частину лікарів примусово вивезли на лівобережжя, частина чи то виїхала, чи то не виходить на роботу. Світла й води немає, аналізів не роблять. Мого лікаря немає, прийом веде лікарка зі стаціонару.
Хворих більше ніж 50 осіб. Усі в розпачі, не отримувати лікування для них означає смерть. Я теж із великими проблемами й немалою фінансовою втратою отримав ліки на другий курс хіміотерапії. Але… Ніхто не бере на себе відповідальність за лікування. Розуміємо, що це надовго.
Читайте також Херсонець Клочко про життя в окупації: Передчуття, що росіяни покинуть місто і підуть, не було. Своїми каналами вони говорили, що боротимуться за кожен будинок 09:00, 23.02.2023 Публікації
Треба приймати рішення. Але як вибратися з міста? Варіант – тільки через Крим. Порадившись, дійшли висновку, що це дуже ризиковано. Це дорога в один кінець. Припустимо, що заїхали у Крим. А якщо далі не пропустять? Таких випадків чимало. А назад дорога вже закрита. Лишатися й жити в рабстві?
Ні, це не для нас. Будемо чекати на визволення, хоча й тут є побоювання, що процес може затягнутися, тим паче рашисти обіцяють воювати за кожен будинок.
Попередній запис у щоденнику – 22 жовтня 2022 року. Наступний запис – 28 жовтня.
Джерело: gordonua.com