Що робити, якщо освітні документи не з’явилися у “Дії”? Пояснення Мінцифри

22 березня у “Дії” додали документи про середню й вищу освіту
Фото: thedigital.gov.ua

У деяких користувачів програми “Дія” поки не підтягнуло дипломи, шкільні атестати і свідоцтва, хоча цей вид електронних документів уже додано до сервісу. Про це 23 березня в ефірі телемарафону розповіла керівниця команди впровадження “Дії” в Міністерстві цифрової трансформації Ірина Заболотна, її цитує “Суспільне”.

За словами Заболотної, в застосунку “Дія” можуть відобразитися лише ті освітні документи, які було видано після 2000 року. Також для відображення треба оновити застосунок.

“Щоб вони [документи] підтягнулися, інформація про документ має бути внесена навчальним закладом до реєстру ЄДЕБО – це реєстр Міносвіти. Виші почали вносити документи після 2000-х років”, – пояснила вона.

За словами Заболотної, навіть якщо документ було видано до 2000 року, можна звернутися до свого ВНЗ, і документи також внесуть у “Дію”.

Також представниця Мінцифри повідомила про можливість завантажити копію освітнього документа у PDF-форматі й поширити у зручний спосіб: наприклад, через електронну пошту.

Окрім того, можна перевірити своєю “Дією” документ іншої особи.

“Для цього є QR-код на документі. Навести сканером, який є в застосунку “Дія”, і після цього видно, чи валідний документ, яка інформація відображається”, – пояснила Заболотна.

Контекст

“Дія” – електронний сервіс державних послуг, створений Міністерством цифрової трансформації України, його запустили 6 лютого 2020 року. У нього входять однойменний мобільний застосунок і портал із публічними послугами.

22 березня у застосунок додали документи про середню й вищу освіту.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *