Рада оборони області має відновити рух транспорту в Чернігові, його зупинення загрожує безпеці людей – в.о. мера міста

Відсьогодні в Чернігові частково зупинився рух громадського транспорту
Фото: val.ua

Рада оборони Чернігівської області має терміново скасувати рішення начальника військової адміністрації обласного центру й відновити рух транспорту в місті. Від сьогодні в Чернігові зупинився рух транспорту, тисячі містян не змогли доїхати на роботу й у школи. Про це написав у своєму Telegram-каналі в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

“Звертаюся до ради оборони області: терміново скасувати рішення начальника військової адміністрації Чернігова й відновити рух транспорту в місті! Зараз терміново необхідно провести раду оборони області. Дії голови Чернігівської МВА [Дмитра] Брижинського в умовах воєнного стану несуть загрозу безпеці чернігівців. Прошу голову ОВА вжити невідкладних заходів щодо подолання наслідків дій підлеглого чиновника й відновлення руху транспорту в місті. Звертаюся до правоохоронців перевірити наявність корупційної складової й ознак порушення закону в діях Брижинського”, – написав Ломако.

Також він звернувся до перевізників.

“Ваша діяльність містить значну складову соціальної відповідальності. Прошу вжити всіх необхідних заходів і знайти можливість відновлення роботи транспорту, незважаючи на всі несприятливі обставини”, – наголосив в.о. міського голови Чернігова.

За словами Ломака, від сьогодні в Чернігові через дії начальника міської військової адміністрації частково зупинено рух громадського транспорту.

“Підстава: рішення призначеного зверху чиновника – начальника військової адміністрації Чернігова пана Брижинського. Реальна причина: місто відмовилося на вимогу чиновника віддати частину землі наближеним до нього особам, і він заблокував платежі перевізникам. Через земельний шантаж військової адміністрації відчувають проблеми працівники критичної інфраструктури, пенсіонери й люди з інвалідністю, дорослі та діти…” – зазначив Ломако.

Контекст

Ломако повідомляв, що Чернігівська міська військова адміністрація не затверджує платіжних доручень, згідно з якими перевізники мають отримати компенсацію за послуги з громадських перевезень, які вони надали в березні. Начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський зазначив, що не розуміє причин прохання збільшити суми компенсацій перевізникам із 6 млн до 9 млн грн і не підтримує цього. 

“Якщо в умовах війни буде знято якийсь маршрут тролейбуса або автобуса, то, я думаю, це не така велика проблема, що хтось зайві п’ять кілометрів пройде пішки”, – цитує Брижинського “Укрінформ”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *