Правоохоронці затримали двох депутатів Сумської облради, які пропонували начальнику МВА $100 тис. хабаря – СБУ і САП

Обох депутатів Сумської облради затримали під час передання ними першої частини хабаря в розмірі $50 тис., зазначили у СБУ
Фото: Служба безпеки України / Facebook

Співробітники СБУ спільно з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) викрили на корупції двох депутатів Сумської облради, які, за даними спецслужби, пропонували хабар керівництву військової адміністрації облцентру. Про це 26 березня повідомляють у Facebook СБУ.

“За $100 тис. фігуранти хотіли “пролобіювати” об’єднання декількох місцевих медзакладів в одну лікарню і погодити кандидатуру її очільника, – ідеться в повідомленні. – У такий спосіб фігуранти планували встановити “контроль” за розподілом бюджетного фінансування новоствореної медустанови”.

Окрім того, як зазначили у СБУ, після реорганізації депутати облради пропонували керівництву Сум регулярні “відсотки” від обсягу держфінансування для нової лікарні.

Зазначають, що правоохоронці затримали обох депутатів “на гарячому” – під час передання першої частини неправомірної вигоди у розмірі $50 тис.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі уточнили у Facebook, що двоє депутатів облради намагалися підкупити начальника Сумської МВА.

Наголошують, що вони обіцяли надавати посадовцям військової адміністрації 10–20% виділеного обсягу бюджетного фінансування створеного медзакладу.

Контекст

Президент України Володимир Зеленський указом №720/2023 від 31 жовтня 2023 року утворив Сумську МВА. Згідно з розпорядженням Зеленського №184/2023-рп від 31 жовтня, головою МВА призначено Олексія Дрозденка.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *