Одеська поліцейська обурилася, що треба охороняти церкву, бо “мінус 30 людей” – “нічого страшного”. У поліції пообіцяли її звільнити

Поведінку поліцейської у відомстві назвали ганебною
Фото: Поліція Полтавської області / Facebook

5 травня поліція Одеської області назвала “ганебною” поведінку поліцейської, яка висловила невдоволення необхідністю охороняти церкви на Великдень, і ініціювала службову перевірку щодо неї. Про це правоохоронці проінформували на своєму сайті.

“Під час моніторингу інтернету в одному з пабліків було виявлено відео з висловлюваннями поліцейської щодо невдоволення обов’язком чергувати біля церкви на Великдень і байдужістю до можливих обстрілів і загибелі громадян. Це повідомлення, яке вона скинула для своїх друзів у приватну групу, стало надбанням пабліків. Така поведінка є неприйнятною, ганьбить роботу правоохоронця, і на неї була принципова та жорстка реакція керівництва”, – ідеться в повідомленні.

У поліції зазначили, що “наразі співробітницю відсторонено, ініційовано проведення службового розслідування, за результатами якого поліцейську буде звільнено”.

За даними правоохоронців, службу в поліції дівчина розпочала “лише місяць тому”.

“Національна поліція України готова захищати й оберігати громадян як під час відзначення Великодня, так і кожного дня й усередині країни, і на лінії фронту. Ми шануємо наші традиції, маємо святі й духовні цінності. До того ж в Одесі, яка мало не щодня стає об’єктом російських ворожих атак, де гинуть люди, і де поліцейські разом із медиками та рятувальниками першими приходять на допомогу. Укотре зауважуємо: жоден випадок неправомірних дій правоохоронців не залишиться поза увагою керівництва, і це принципова позиція – що негідні працівники не можуть носити високе звання поліцейського”, – заявили в поліції.

5 травня Telegram-канал “Одесса INFO Новости” опублікував відео з поліцейською у формі, яка розповідає, що в церкві, яку їй доручили охороняти, – “від сили чоловік 30”.

“Ну прилетить туди, чи що… Ну, бл…ть, нічого страшного. Ну це ж не мінус 100 людей, це всього мінус 30”, – заявила вона.

Контекст

2024 року християни західного обряду святкували Великдень 31 березня, а християни східного – святкують 5 травня.

Повітряні сили ЗСУ попереджали про ймовірність ракетних ударів окупантів у великодню ніч із 4-го на 5 травня. 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *