Морозюк заявила, що любить ходити заплямованою, оскільки це ознака продуктивності. Гордон відреагував: Останнім часом ви точно заплямовані

Морозюк прийшла на зустріч із Гордоном у футболці з принтом “Не даю без декларацій”
Фото: sonya.moroziuk / Instagram

Українська художниця Соня Морозюк в інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону розповіла, як розпочинався її творчий шлях.

За словами Морозюк, вона малювала “все своє життя”, брала з дитинства участь у різних конкурсах, а згодом здобула профільну освіту.

“Ви ходили вся у фарбах?” – поцікавився Гордон.

“Ну, зараз ні. Але я дуже люблю ходити заплямованою. Це, знаєте, такі ознаки продуктивності”, – заявила вона.

“Останнім часом ви точно заплямовані, я вам скажу”, – зі сміхом відреагував Гордон.

“Ну, це, знаєте, таке…” – відповіла вона.

Це перше інтерв’ю Морозюк після резонансного корупційного скандалу, у який вона потрапила. Художниця прийшла на зустріч із журналістом у футболці з принтом “Не даю без декларацій”.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

Морозюк народилася 1998 року в Харкові. Закінчила Харківське художнє училище й факультет промислового дизайну в Харківській державній академії дизайну та мистецтв. У 2021–2024 роках провела кілька персональних виставок, зокрема “Мазня” в Музеї проблем сучасного мистецтва в Києві, про яку багато писали у ЗМІ.

Широкій аудиторії Морозюк стала відома після того, як її колишній наречений, львівський бізнесмен Роман Гринкевич і його сім’я стали фігурантами корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України. Критики Морозюк стверджували, що вона зробила ім’я завдяки корупційним грошам Гринкевичів і брала участь у відмиванні цих грошей.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *