Мешканці одеського ЖК “Віа Рома”, які платять за промисловим тарифом, одержали від енергетиків план законного під’єднання до електромережі

Мешканці ЖК “Віа Рома” стали заручниками ситуації, вважають у ДТЕК
Фото: dtek-oem.com.ua

Ініціативна група одеського житлового комплексу “Віа Рома” одержала від енергетиків покроковий план законного під’єднання будинків до електричних мереж, ідеться в повідомленні енергокомпанії.

Мешканці будинків платять за тарифом для промисловості через те, що забудовник, будівельна компанія “Фамільний дім” подала напругу в будинки незаконно, заявили у ДТЕК. Житловий комплекс побудували впритул до високовольтної мережі, окрім того, бракує достатньої потужності для всіх будинків. Наразі забудовник має усунути всі порушення, щоб мінімізувати ризики для життя людей і забезпечити потрібною потужністю всі квартири в комплексі, підкреслили енергетики.

На зустрічі забудовника з мешканцями стало відомо, що власник БК “Фамільний будинок” Дмитро Ковров відмовляється виконати вимоги закону та зобов’язання перед мешканцями, заявили у ДТЕК. За його словами, цей інвестиційний проєкт за документами закрито. Компенсувати мешканцям свого ЖК різницю промислового та побутового тарифів забудовник відмовляється, аргументуючи тим, що грошей для цієї мети немає.

Цим питанням уже зацікавилася представниця уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Марія Попова, пообіцявши мешканцям будинку всю необхідну підтримку.

Самі мешканці ЖК “Віа Рома” стали заручниками ситуації, вважають у ДТЕК. Єдиний спосіб відстояти свої права – звернутися до правоохоронних органів, щоб змусити забудовника під’єднати будинок до мережі згідно із законом і домогтися компенсації різниці тарифу, переконані в компанії.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *