“Лікарі дають гарні прогнози” Важкопоранена 11-річна Настя із Харківської області пройшла курс реабілітації від Фонду Ріната Ахметова

11-річна Анастасія мріє жити на Закарпатті
Фото надала команда Фонду Ріната Ахметова

11-річна Анастасія із Харківської області пройшла курс фізичної та психологічної реабілітації Фонду Ріната Ахметова в санаторії на Закарпатті після того, як її було тяжко поранено під час обстрілу Харківської області російськими окупантами. Про це інтернет-виданню “ГОРДОН” повідомила команда Фонду.

Дівчинка була на тренуванні з карате, коли неподалік прогриміли вибухи.

“Російська КАБ розірвалася за 50 м від будівлі. З руки 11-річної Насті дістали металеві уламки”, – ідеться у пресрелізі.

“Дякуємо Фонду за роботу і за те, що відгукнулися на нашу заявку! Лікарі дають гарні прогнози. Їй уже можна потроху навантажувати руку. І робота із психологом у санаторії дає позитивну динаміку”, – розповіла мама Анастасії.

За її словами, зараз Настя вже забуває подробиці того жахливого дня, хоча спочатку взагалі не могла говорити на цю тему.

“Я тут ходжу кожен день на різні процедури. Моя найулюбленіша – плавати в басейні. А ще мені подобається їжа”, – поділилася враженнями Настя.

Дівчинка закохалася в Закарпаття з першого погляду. Вона каже, що мріє тут жити й малювати персонажів для ігор або мультфільмів.

Контекст

У межах програми “Лікування та реабілітація поранених дорослих” Фонд Ріната Ахметова надає допомогу жителям України, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів житлових районів: це лікування, реабілітація, психологічна допомога.

З 2014 року Фонд надав допомогу з лікування й реабілітації понад 11 тис. українців.

По консультацію щодо умов отримання допомоги звертайтеся в месенджер Фонду або телефонуйте на безплатну гарячу лінію: 0 800 509 001 (працює з понеділка до п’ятниці).

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *