“Інформаційний спротив” здобув нагороду за свободу слова від Міжнародної асоціації пресклубів

“Інформаційний спротив” здобув медаль свободи слова
Фото: sprotyv.info

Українська група “Інформаційний спротив” (sprotyv.info) здобула в Польщі нагороду за свободу слова. Про це 9 травня поінформувала Міжнародна асоціація пресклубів (IAPC).

“Члени Міжнародної асоціації пресклубів – представники десятків пресклубів і клубів іноземних кореспондентів усього світу – удостоїли премії IAPC за свободу слова 2024 року “Інформаційний спротив” від України на знак визнання протидії загрозам, які виникли в Україні, Європі й світі в результаті багаторічної дезінформації, якою займається Росія”, – ідеться в повідомленні.

У міжнародній організації зазначили, що “свобода слова також є обов’язком тих, хто користується цією свободою”.

“Завдяки “Інформаційному спротиву” простір свободи слова менш схильний до загроз, менш заражений і, відповідно, безпечніший і довговічніший”, – зазначають у релізі.

“Висловлюємо подяку Міжнародній асоціації пресклубів за високу оцінку нашої діяльності, яка мотивує нас на роботу у сфері вільної журналістики. Цю нагороду ми присвячуємо пам’яті нашого побратима й великого патріота України Дмитра Тимчука”, – заявили у групі “Інформаційний спротив”.

У різні роки нагородою відзначали такі видання, як The Washington Post, The Guardian, журналістів телеканала Al Jazeera, організації “Репортери без кордонів”, незалежних турецьких журналістів.

IAPC присуджує премію свободи слова особам чи організаціям за винятковий внесок у боротьбу чи захист свободи слова, а також за створення умов і підтримку зусиль щодо просування свободи слова. Переможця обирають усі пресклуби – члени IAPC із більше ніж 30 країн.

Контекст

Український недержавний проєкт “Інформаційний спротив” заснували у 2014 році. Його основним завданням є протидія зовнішнім загрозам в інформаційному полі України у сферах військової, економічної, енергетичної та інформаційної безпеки.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *