Голова ТЦК Рівного після скандалу з поцілунками на роботі написав рапорт про переведення в бойову частину

Ярмошевич іде з посади військкома Рівного
Фото: rivnepost.rv.ua

Голова терцентру комплектування в Рівненській області, відео поцілунків якого зі співробітницями на роботі поширили в мережі, написав рапорт на переведення до бойової частини. Про це 1 квітня повідомило оперативне командування “Захід”.

Там зазначили, що не мають претензій до роботи офіцера, але “особисті питання військовослужбовці не повинні вирішувати на робочому місці”.

“Зазначений офіцер із власної ініціативи написав рапорт про переведення його для подальшого виконання службових обов’язків до однієї з бойових частин. Наказ про його призначення до нового місця служби підписаний відповідним керівництвом”, – ідеться в повідомленні. 

Контекст

Відео, на якому чоловік у військовій формі в різні проміжки робочого дня цілується із жінками, за даними hromadske, першим опублікував 28 березня в Telegram-каналі проросійський блогер і пропагандист Анатолій Шарій, заявивши, що на відео зафіксовано полковника Олександра Ярмошевича.

В інтерв’ю “Рівне Вечірнє”, опублікованому наступного дня, Ярмошевич, який обіймав пост головного військкома Рівного, заявив, що відео оприлюднили за його чесність. “Був би хабарником, брав участь у різних схемах, ішов би на повідку “певних посадових осіб”, то був би на посаді по 15–20 років, як інші начальники ТЦК. Тому відверто, я нарешті видихну з полегшенням, відкинувши осторонь два роки прокльонів і решти негативу, який породжувала моя службова діяльність”, – сказав він.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *