Фонд Ріната Ахметова облаштував сучасні гуртожитки для переселенців із Маріуполя

Днями завершився ремонт 10-поверхового гуртожитку для переселенців
Фото: akhmetovfoundation.org

Торік Фонд Ріната Ахметова долучився до проєкту з облаштування тимчасового житла для переселенців із Маріуполя. Проєкт “ЯМаріуполь. Житло” допомагає модернізувати й ремонтувати гуртожитки вишів у Дніпрі. У перший дім заселилося 127 мешканців, і Фонд узяв участь в облаштуванні наступного будинку. Про це повідомили 6 червня у пресслужбі Фонду.

“Це проєкт Маріупольської міської ради із забезпечення найбільш незахищених переселенців із Маріуполя гідним тимчасовим житлом. За підтримки міжнародних донорів – уряд Франції зараз є головним із них, українських донорів – головним є Фонд Ріната Ахметова, української центральної та регіональної влади, а також Міністерства освіти і науки України ми трансформуємо гуртожитки в сучасне тимчасове соціальне житло для маріупольців”, – розповіла членкиня наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталія Ємченко.

Гуртожиток, ремонт у якому завершили днями, – це 10-поверхова будівля. Фонд Ріната Ахметова допоміг в облаштуванні кімнат загального користування, зокрема, це оснащення дитячих кімнат, коворкінгів, кімнат для відпочинку, холів і коридорів, побутова техніка для пралень і кухонь, комп’ютерна техніка, меблі, дитячі іграшки й інші товари, а також книжки для мінібібліотеки.

Біля гуртожитку за підтримки Фонду запланували облаштувати дитячий майданчик. У планах – будинки в інших містах України. Заявки на отримання тимчасового житла збирає Маріупольська міська рада через центри “ЯМаріуполь”.

Контекст

Фонд Ріната Ахметова надає підтримку переселенцям із Маріуполя по всій Україні: передає набори із харчовими продуктами та гігієнічними засобами, забезпечує допомогу психологів, проводить свята з подарунками для дітей. Із 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клубу “Шахтар” охопила понад 18 млн людей. 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *