Фільм Бадоєва “Довга доба” зібрав майже 2 млн грн для ЗСУ

Бадоєв: Покази ще тривають, і весь цей час я відчуваю максимальну підтримку від глядачів – і українських, і закордонних
Фото надала команда проєкту

Документальний фільм українського режисера Алана Бадоєва “Довга доба” зібрав у прокаті майже 2 млн грн, за які придбали й повністю обладнали евакуаційний автомобіль Land Rover для важкопоранених українських захисників із 3-ї окремої штурмової бригади. Про це 10 липня повідомляють на сторінці проєкту в Instagram.

“Завдяки показу фільму в усьому світі зібрано суму розміром 1,9 млн грн на потреби українських військових”, – повідомляють у пресрелізі.

За словами Бадоєва, за рік із дня прем’єри фільм переглянули у більше ніж 30 країнах.

“Покази ще тривають, і весь цей час я відчуваю максимальну підтримку від глядачів – і українських, і закордонних. Правда про нашу нескінченну добу шириться світом, а ще надважливо, що це надає змогу допомагати в медичній евакуації наших поранених воїнів”, – сказав Бадоєв.

Начальник медичного пункту 2-го штурмового батальйону 3-1 ОШБр Денис Махно наголосив, що автівки такого типу поєднують дві найважливіші характеристики – прохідність і комплектацію салону, адаптовану під евакуацію тяжкопоранених бійців.

“Вона повністю оснащена необхідним медичним обладнанням і готова до роботи. Ця автівка працюватиме й рятуватиме життя бійців на харківському напрямку, де ворог щодня штурмує наші позиції”, – сказав він.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення ДОВГА СУТКИ | THE HARDEST HOUR (@dovha.doba)

Контекст

Допрем’єрний показ стрічки “Довга доба” відбувся 21 листопада 2023 року, у 10-ту річницю Революції гідності та свободи, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Прем’єра фільму відбулася 9 лютого.

У роботі над фільмом узяло участь приблизно 12 тис. українців, які поділилися з режисером кадрами, знятими на телефони після повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну. За словами Бадоєва, деякі відео надсилали йому українці, котрі в перші місяці повномасштабного вторгнення РФ в Україну перебували в окупації.

“Цей фільм – капсула часу, це свідчення. Він зроблений для того, щоб ніхто й ніколи не переписав нашу історію, щоб ніхто й ніколи не зміг сказати, що було якось інакше. Для мене дуже важливо, щоб люди з інших країн побачили цю картину й почули голоси українців”, – зазначив Бадоєв.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *