Бадоєв: Ані Повалій, ані Ані Лорак, ані Кіркоров більше ніде не потрібні, крім Росії. Їхній голос нікому не потрібен. Він неліквідний у світі

Бадоєв розповів, що з Ані Лорак він свого часу дружив
Фото: Сергій Крилатов / Gordonua.com

В інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону український режисер, кліпмейкер і продюсер Алан Бадоєв висловився про співаків Таїсію Повалій, Ані Лорак (Кароліна Куєк) і Філіппа Кіркорова, які проживають у країні-агресорі Росії, які народилися не в РФ, але заробляють там, втративши зв’язки з Україною.

Журналіст запитав у продюсера його думку про те, “як вони можуть жити, знаючи, що Росія, де вони співають, де заробляють гроші, вбиває українців у багатодесятитисячній кількості і руйнує українські міста”.

“Дуже хотілося б вірити, що у них не все добре і що воно десь бодай якось щипіть. Але з іншого боку, російська пропаганда і все, що вони роблять – воно навіть до Києва доходить. Тобто ручки доходять і сюди. А уявляєте, який це прекрасний щит від душевних сум’ять – російська пропаганда? Коли ти живеш там і тобі кажуть: “Та це якісь укри, це все [президент України Володимир] Зеленський зробив”, – сказав Бадоєв.

Він наголосив, що не думає про таких людей.

Читайте також Бадоєв: Мені соромно сказати сьогодні, що я справді жив у країні рожевих поні, був за мир у всьому світі 12:18, 28.03.2024 Публікації

“Коли я починаю думати… У мене зараз піна з рота піде. Я коли починаю думати, я думаю: “Це неможливо!” Неможливо це! А якщо можливо, то все одно неможливо. Я не розумію. Я не розумію, як можна так у себе не вірити.. Знаєте, від чого це?.. Я вам чітко скажу. Дивіться: ані Повалій, ані Кароліна, ані ще енна кількість, кого б ми не назвали… Кіркоров також, зокрема. Вони настільки знають точно, що вони більше ніде не потрібні, крім Росії… Їхній голос нікому не потрібен… Він неліквідний у світі. В Україні він також неліквідний. Вони можуть дозаробляти шматочки свого масла і хліба лише там. І це виявляється в цілому важливіше, ніж все інше”, – вважає Бадоєв.

За його словами, такі люди “насправді не вірять у себе”.

Бадоєв розповів, що з Ані Лорак він свого часу дружив, і вона “все своє життя бачила собі кар’єру по всьому СНД”, і вона знає, що в Україні на неї “особливо ніхто не чекає”.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

Кіркоров народився у Болгарії 1967 року. Його  занесено до бази сайта “Миротворець” за відкриту підтримку політики Путіна і війни РФ проти України. У січні 2022 року Україна ухвалила рішення про санкції проти 119 осіб, які проживають у Росії, включно з Кіркоровим. Кіркорову заборонено в’їзд до низки європейських країн. Зокрема, він не може відвідувати Молдову, Естонію і Литву. Наприкінці грудня 2023 року Кіркоров відвідав “голу вечірку” Івлєєвої, після чого його перестали запрошувати на російські пропагандистські канали. Опинившись у немилості, Кіркоров записав відео з вибаченнями, заявивши, що “зайшов не в ті двері”. За його словами, він не знав про дрескод вечірки, а щойно дізнався, одразу пішов. Водночас Кіркоров з’явився на заході напівголим.

Ані Лорак народилася 1978 року в місті Кіцмань Чернівецької області. Із 2014 року артистка живе й виступає в РФ. У березні 2022 року Ані Лорак заявила, що “в Україні йде вбивча і руйнівна війна”, і закликала її зупинити. Співачка не вказала, кому конкретно адресовано її заклик, а також те, що країна-агресор РФ напала на Україну. У жовтні 2022 року Ані Лорак опинилася у списку санкцій України. 1 січня 2023 року співачка назвала ракетний обстріл Києва в новорічну ніч “ситуацією, яка затьмарила їй момент свята”. 15 березня 2024 року російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що співачка подала документи на оформлення російського громадянства.

Повалій, як і Ані Лорак, із 2014 року живе в Росії. Її також внесено у список санкцій. У січні 2023 року Повалій публічно виступила на підтримку Путіна і повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Повалій із 2023 року є громадянкою РФ. У лютому 2024 року Служба безпеки України повідомила про заочну підозру Повалій.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *