Адвокат Зубрицький: Ми не дозволимо легалізувати силове захоплення майна під прикриттям кримінального провадження
Фото: depositphotos.com
Адвокат українського бізнесмена Володимира Науменка заявив про спробу силового захоплення зернового терміналу в Одеському порту. Він написав у Facebook, що події останніх днів мають ознаки підготовки рейдерської атаки.
“На фоні юридично сумнівної підозри та не обґрунтованої застави у 570 мільйонів гривень для мого клієнта, Володимира Науменка, ми спостерігаємо за рядом подій, які вказують на ймовірну спробу силового захоплення зернового терміналу в Одеському порту”, – заявив адвокат у публічному зверненні.
За його словами, на території режимного об’єкта – Одеського морського Порту, поблизу зернового терміналу – різко зросла кількість невідомих осіб, які раніше не були пов’язані з його діяльністю.
“Як ці особи опиняються на території режимного обʼєкту – невідомо. Можна тільки допустити, що вони отримують доступ за перепустками, виданими на підставі доручень від компаній, підконтрольних опонентам мого клієнта, які раніше були його кредиторами, а зараз здійснюють об’ємний тиск на правосуддя, ЗМІ, правоохоронні органи”, – зазначив адвокат.
Він повідомив, що юридична команда Науменка фіксує всі події, готує юридичні дії та звернення до українських та міжнародних інституцій із метою недопущення легалізації спроби силового захоплення приватної власності.
“За інформацією з джерел обізнаних у справі, захоплення вірогідно сплановане на користь одіозного бізнесмена Важи Джаші. Особи, яка має контроль над двома річковими терміналами у Рені та комплексом терміналів у Міжнародному вільному порту Джурджулешті (Молдова), що належить ЄБРР. Останній оголосив тендер, на пошук радника щодо продажу портового активу. За нашою інформацию Важа Джаші має прямий інтерес до активів GNT в Україні, насамперед до зернового терміналу в Одесі”, – заявив Зубрицький.
На його переконання, події наволо порту пов’язані з судовою справою Науменка.
“Ці факти лише підтверджують заангажованість слідства, політичну вмотивованість підозри та несправедливість застосованих обмежень до мого клієнта. Мова йде не про кримінальну справу, а про класичну спробу рейдерського перерозподілу активів під прикриттям правоохоронної системи. Ми не дозволимо легалізувати силове захоплення майна під прикриттям кримінального провадження”, – наголосив юрист.
Джерело: gordonua.com