1,5 млрд грн від ОККО спрямовано на підтримку захисників і благодійні проєкти

Мережа переказує по 1 грн з кожного проданого літра пального марки Pulls на зброю
Фото: okko.ua

Від початку повномасштабної війни мережа ОККО переказала 1,5 млрд грн на підтримку ЗСУ й гуманітарні потреби. Забезпечення захисників України зброєю й розвідтехнікою є фокусним напрямом для компанії, тож на це спрямовано основну частину коштів. Про це повідомляє сайт ОККО.

У співпраці з фондом “Повернись живим” компанія запустила вже третю хвилю ініціативи “Око за око”. За підсумками першої хвилі закупили 25 розвідкомплексів для ЗСУ за 350 млн грн, під час другої – акумульовано 400 млн грн на зброю для ТрО, відвантаженння якої триває, – 200 великокаліберних кулеметів, 156 мінометів і 50 гранатометів уже працюють на фронті.

Третя хвиля “Око за око”, яка стартувала в лютому 2024-го, має на меті придбання 10 бойових комплексів техніки й бойових комплексів “Пульстронів” для Десантно-штурмових військ. Це понад 4500 одиниць техніки загальною вартістю 500 млн грн, додали в компанії.

У межах усіх кампаній мережа переказує по 1 грн з кожного проданого літра пального марки Pulls на зброю. 

Контекст

Окрім основного напряму – допомоги ЗСУ, компанія підтримала й реалізувала інші ініціативи. Відбудувала школи в деокупованій Київській області, забезпечила пальним працівників ДСНС (зокрема після підриву Каховської ГЕС для ліквідації наслідків), придбала реанімобілі для прифронтових регіонів, запустила разом із сервісом Uklon інклюзивний клас авто у Львові та інші. 

Згідно з рейтингом, укладеним виданням “NV Бізнес”, ОККО входить до 10 найкращих українських бізнесів, які найбільше допомагають ЗСУ й державі в період повномасштабної війни. Серед компаній паливного ритейлу ОККО є абсолютним лідером за цим показником.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *