Внаслідок ракетної атаки ворога на Київ: одна людина загинула, двоє травмовані

Київ під ракетним ударом: є жертви та руйнування

Минула ніч принесла трагічні новини для столиці України. Внаслідок чергової ракетної атаки з боку Російської Федерації, що сталася у Києві, загинула одна жінка. Ще двоє мешканців міста отримали поранення. Атака також спричинила низку пожеж у Деснянському та Святошинському районах міста.

Ракетна атака рф на Київ забрала життя людини, двоє поранених

Про трагічні наслідки ворожої атаки повідомив голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко у середу, посилаючись на інформацію, опубліковану у соцмережах, передає УНН.

На жаль, маємо інформацію, що внаслідок атаки цієї ночі загинула жінка. Станом на зараз – 1 загибла та 2 осіб – поранені

– написав Ткаченко.

Деталі наслідків обстрілу

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), сьогодні вночі російські ракети спричинили пожежі у двох районах столиці:

  • У Святошинському районі займання сталося в адміністративній будівлі та на складських приміщеннях. Внаслідок цього постраждали двоє осіб, один з яких потребував госпіталізації. Також повідомляється про загорання у гаражному кооперативі, яке було оперативно ліквідовано. Крім того, внаслідок обстрілу було пошкоджено адміністративну будівлю та трамваї.
  • У Деснянському районі зафіксовано пожежу на складських приміщеннях.

Порада від АіФ UA:

Ця новина є надзвичайно важливою, оскільки інформує про актуальну небезпеку для життя та здоров’я мешканців столиці. Регулярне оновлення інформації про наслідки обстрілів допомагає громадянам бути обізнаними про ситуацію в місті та вживати необхідних заходів безпеки.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *