Станції Київського метрополітену “Тараса Шевченка” й “Почайна”не планують закривати на час ремонту – КМДА

У Києві вже закрили на ремонт частину станцій
Фото: КП “Київський метрополітен” / Facebook

Станції Київського метрополітену “Тараса Шевченка” й “Почайна” на синій лінії закривати на час ремонту не планують. Це випливає з повідомлення Київської міської державної адміністрації (КМДА), яке опублікували 22 квітня.

“Київський метрополітен наголошує, що наразі жодних змін у роботі станцій метро “Тараса Шевченка” й “Почайна” не заплановано. Відповідно до тендера з розробки проєктної документації, що відбувся в листопаді 2023 року, опрацьовується робочий проєкт планового капітального ремонту між цими станціями без зупинки руху поїздів”, – ідеться в повідомленні.

У КМДА підкреслили, що “остаточні проєктні рішення будуть визначені після проходження державної експертизи”.

“На сьогодні всі станції та перегінні тунелі київського метрополітену, зокрема станційні комплекси “Поштова площа”, “Тараса Шевченка” й “Почайна”, працюють у звичайному режимі як для пасажирських перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги. […] Київський метрополітен закликає не маніпулювати на темі роботи столичної підземки й довіряти офіційним джерелам інформації”, – заявили там.

21 квітня “Комерсант український” написав із посиланням на джерело в Київській міській державній адміністрації, що в Київському метрополітені готуються до закриття станцій “Почайна” і “Тараса Шевченка”, і їхнє закриття “неминуче”. За словами співрозмовника видання, також є питання до технічного стану “Поштової площі”, але ситуація щодо цієї станції поки на рівні експертного обговорення.

Контекст

8 грудня 2023 року Київська міська державна адміністрація повідомила, що для проведення ремонту рух поїздів між станціями метро “Деміївська” й “Теремки” буде зупинено з 9 грудня. За попередніми розрахунками, відновлювальні роботи триватимуть приблизно шість місяців. Станції метро “Деміївська”, “Голосіївська”, “Васильківська”, “Виставковий центр”, “Іподром”, “Теремки” працюватимуть у режимі укриття.

Рух поїздів планують відновити до кінця літа, повідомляв директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *