СБУ проводить контррозвідувальні заходи в центрі Києва, перевіряють громадян та оглядають будівлі

У СБУ попередили про ймовірні обмеження проходу та проїзду вулицями міста
Фото: Служба безпеки України / Telegram

Служба безпеки України проводить планові контррозвідувальні заходи на території Шевченківського району Києва. Про це 1 травня в Telegram поінформувала пресслужба СБУ.

У спецслужбі уточнили, що серед основних локацій – Софійська та Михайлівська площі, а також прилегла місцевість.

“Основною метою заходів є перевірка й посилення контрдиверсійного захисту важливих державних об’єктів та місць масового перебування людей. Відпрацювання відбуваються спільно з Управлінням державної охорони, Національною поліцією, Військовою службою правопорядку ЗСУ та іншими підрозділами, залученими до оборони столиці”, – зазначено в повідомленні.

Під час заходів ⁠проводитимуть огляд території й окремих будівель та приміщень (житло, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) для виявлення заборонених до обігу предметів. Також здійснюватимуть перевірку громадян, які перебувають на території центральної частини міста.

“Відпрацювання відбуватимуться з урахуванням правового режиму воєнного стану. Під час їх проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями міста, перевірка документів громадян та огляд автотранспорту. СБУ закликає людей із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Крім цього, при собі необхідно мати документи, що посвідчують особу, і дотримуватися режиму комендантської години”, – зазначили в СБУ.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *