Побиття ветерана: Сухопутні війська покарають винних переведенням у бойові підрозділи

Гучний скандал у Києві: За фактом побиття ветерана Мороза відкрито кримінальну справу, винних з ТЦК відправлять на передову

У зв’язку з інцидентом побиття ветерана Артема Мороза в столиці, правоохоронні органи розпочали розслідування. Посадовців ТЦК, причетних до інциденту, буде переведено для подальшого проходження служби безпосередньо до бойових підрозділів.

Винних у побитті ветерана у Києві переведуть до бойових підрозділів - Сухопутні війська

Про рішення щодо покарання винних повідомили в прес-службі Сухопутних військ ЗСУ в суботу, інформує УНН.

Подробиці інциденту

“Під час проведення заходів з оповіщення між представником ТЦК та СП міста Києва та ветераном війни Артемом Морозом виникла конфліктна ситуація. Військовослужбовець дозволив собі застосування фізичної сили, що є абсолютно неприпустимим”, – зазначено в офіційному повідомленні.

За даним фактом, Національна поліція відкрила кримінальне провадження стосовно протиправних дій співробітника ТЦК та СП. Шевченківським управлінням поліції було зареєстровано відповідне провадження в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за статтею 125 Кримінального кодексу України. Постраждалому було видано направлення на проходження судово-медичної експертизи з метою визначення ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень. Наразі триває досудове слідство.

Відносно винних посадових осіб буде прийнято рішення про подальше проходження служби у складі бойових підрозділів. Керівництво Київського МТЦК та СП підтримує постійний контакт з постраждалим ветераном. Представники командування категорично засуджують подібні дії з боку особового складу та вже принесли офіційні вибачення ветерану

– повідомили у Сухопутних військах.

Представники Сухопутних військ наголосили, що вони рішуче засуджують подібні неправомірні дії.

“Взаємодія з громадянами, як цивільними, так і військовослужбовцями, має базуватися на засадах поваги та гуманності. Гідність і права ветеранів війни є безумовним пріоритетом для Збройних Сил України”, – додали в Сухопутних військах.

Раніше повідомлялося

У Києві під час конфлікту з групою військових ТЦК та представників добровольчого формування територіальної громади було завдано тілесні ушкодження ветерану.

Порада від АіФ UA:

Ця новина підкреслює важливість поваги до ветеранів та неприпустимість насильства. Важливо знати свої права та способи їх захисту у випадку конфліктних ситуацій. Слідкуйте за офіційними повідомленнями та оновленнями щодо розслідування цієї справи.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *