Пасажири метро столиці встигли відвикнути від заходів індивідуального захисту і тепер дивуються нагадуванням, які чують у потягах

0
28

У Київському метрополітені продовжують звучати оголошення щодо епідемії коронавірусу. У вагонах поїздів після оголошення наступної станції пасажирів закликають правильно носити маски. Сайт "Сегодня" з'ясовував, коли перестануть звучати ці оголошення та чому їх вмикають досі.

Дуже ріже вухо

Кияни перестали носити маски у метро 24 лютого, коли почалася війна. Точніше, тоді люди ще заходили в метро в масках, але розуміли, що їхнє носіння вже марне – війна набагато страшніша за будь-яку епідемію.

Тепер, коли пасажири без масок їдуть в метро, то чути заклики правильно носити маску, м'яко кажучи, дуже дивно. Хоча є пасажири, які досі носять медичні маски.

Заборона на пересування країною для військовозобов'язаних – всі деталі

Удар по Бєлгороду — російські ракети б'ють по своїх містах

Ядерний тероризм Росії

Що кажуть у метро?

У Київському метрополітені запевняють, що наразі не збираються прибрати ці оголошення з тих, що машиніст поїзда вмикає через гучний зв'язок.

У підземці посилаються на постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня та 27 травня цього року.

"Відповідно до пункту № 1 постанови Кабміну, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території України, дії карантину продовжені до 31 серпня 2022 року", – відповіли у пресслужбі Київського метрополітену на запит сайту "Сьогодні".

Там додають, що на період воєнного стану дотримання протиепідеміологічних заходів має рекомендаційний характер. Тому в метро поки що не планують прибирати оголошення про маски та коронавірус. Пасажирам доведеться слухати їх щонайменше до кінця літа.

Що відбувається в метро?

Раніше ми повідомляли, що перейменування п'яти станцій Київського метрополітену затягується. Нагадаємо, про наміри перейменувати станції столичні чиновники заявили ще на початку квітня, але поки що цього не сталося. Сайт "Сьогодні" з'ясовував, коли чекати на нові назви.

Також ми з'ясували, як можна потрапити на станції метро у нічний час, коли звучить сигнал повітряної тривоги, і для чого на дверях станцій метро з'явилися номери телефонів.

Влада Києва запланувала прибрати кіоски біля станцій метро. Ми з'ясували, для чого це потрібно.

Источник: www.segodnya.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here