На Оболоні в парку Наталка пройшов захід «Збережемо мрії дітей України»!

присвячено до Міжнародного Дня Захисту дітей.

На Оболоні в парку Наталка пройшов захід «Збережемо мрії дітей України»!
Screenshot

8 червня, на центральній алеї парку «Наталка» відбувся захід, який організований за ініціативи Володимира та Ольги Старовойт та  Соціального Центру «Перспектива-Оболонь», з метою підтримки дітей та їх родин, які постраждали внаслідок війни росії проти України.

Сімʼя Старовойт організувала справжній вихідний для родин. В парку проходили:

  • пізнавальні тренінги з домедичної допомоги, тактичної медицини, мінної безпеки, а також каністерапії.
  • дітям підготували спеціальні  подарунки та розваги для дітей, які допоможуть їм забути про негаразди.
  • сімʼя Старовойт та Соціпльний Центр Перспектива подякували сімʼям захисників.

І головне,  дітки створили найбільше  послання в Україні від маленьких оболонців до міжнародної спільноти, карту України у вигляді дитячих мрій. Відтепер, цю карту можна побачити в офісі  дітей та молоді «ДІйМО» дітей та молоді, що створений за підтримки Міністерства соціальної політики. ДІйМО – це місце, де діти та молодь, ділиться своїми ідеями та ініціативами, висловлюють свої потреби та впливати на рішення на державному рівні.

«Ми організували наш захід, щоб в черговий раз привернути увагу всього світу до дітей в Україні, які щоденно страждають та гинуть внаслідок війни, яку веде росія. Ваша участь і небайдужість допомагають зберігати мрії та надії маленьких українців, які сьогодні, як ніколи, потребують нашої турботи та допомоги. Дітей голоси будуть почуті!

Наша найбільша мрія, щоб наші діти жили у вільній, мирній та квітучій країні!» – розказали нам Володимир та Оля Старовойт про мету заходу вихідного дня.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *