Київська адміністрація інформує пасажирів щодо роботи підземки у періоди відлиги або злив.

Київський метрополітен дав роз’яснення щодо виникнення вологих слідів на станціях під час сніготанення чи злив, пов’язуючи це з дією підземних вод. Це звичайне явище для підземних об’єктів, яке не впливає на безпеку курсування поїздів.

Робота метро під час танення снігу або дощів - у КМДА розповіли пасажирам, що треба знати

У Київському метрополітені проінформували пасажирів про те, що потрібно знати у період танення снігу, зливових дощів чи різких коливань температури, коли на станціях підземки виникають вологі ділянки або локальні просочування води. Про це інформує УНН, посилаючись на КМДА.

Деталі

Як зауважили в міській адміністрації, значна частина станцій знаходиться під землею та взаємодіє з навколишнім середовищем, зокрема з підземними водами. Під час опадів або танення снігу їх рівень піднімається, тому в деяких місцях може з’являтися вологість.

Усі подібні випадки знаходяться під постійним контролем професіоналів. Протікання усуваються в рамках поточного обслуговування та запланованих ремонтів з використанням сучасних матеріалів і технологій

– зазначено в повідомленні.

У метрополітені підкреслили, що безпека пересування поїздів і перевезення пасажирів гарантована, а подібні прояви є звичайною особливістю підземних споруд у всьому світі.

Крім того, на певних станціях, зокрема “Іподром”, можуть тимчасово відкривати технічні отвори в підвісній стелі – це необхідно для вентилювання та інспекції конструкцій

– додали в КМДА.

Нагадаємо

У Києві на станції метро “Вокзальна” у пасажирки засмоктало частину широких штанів в ескалатор.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *