Київ за два дні закінчує опалювальний сезон – Кличко

Вимикати тепло у столиці України розпочнуть із 28 березня
Фото: kmda.gov.ua

У Києві з 28 березня розпочнуть вимикати центральне опалення. Про це 26 березня повідомив міський голова Віталій Кличко.

За його словами, вимкнення буде поетапним з огляду на масштаб столичного опалення.

“Система теплопостачання Києва є найбільшою в Україні й однією з найбільших у Європі. Тому як для її розгортання, так і для переходу в літній режим необхідно кілька днів. Враховуючи це, з 28 березня ми розпочинаємо процес відключення. Дострокове завершення опалювального сезону дасть змогу столиці зекономити енергоносії та не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям міста – зекономити на оплаті”, – написав мер.

Він зазначив, що заклади охорони здоров’я, культури та спорту, а також дитячі садки та школи й інші об’єкти соціальної сфери вимикатимуть за письмовими заявками їхніх керівників.

Контекст

25 березня міський голова Харкова Ігор Терхов заявив, що через сильні пошкодження інфраструктури після російських бомбардувань опалення в місті почнуть вимикати з 26 березня.

Голова Одеської обласної адміністрації того ж дня сказав, що, попри проблеми після атак РФ, обігрівати приміщення в області поки не перестануть, щоб не перевантажувати електросистему регіону.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *