Директор департаменту КМДА дістав підозру за те, що не проконтролював утилізації шин із блокпостів 2022 року. У КМДА заявили про політичний тиск

Справа стосується подій 2022 року і пов’язана з прибиранням території міста від шин, які звозили на блокпости для їхнього облаштування
Фото: slovoidilo.ua

Директору департаменту захисту довкілля й адаптації до зміни клімату Київської міської державної адміністрації Олександрові Возному вручили підозру у справі про прибирання міста від шин на початку повномасштабного російського вторгнення. У КМДА вважають це продовженням дискредитації столичної влади й політичним тиском. Про це йдеться в повідомленні на сайті Київської міської адміністрації.

“Дискредитація столичної влади триває: директору департаменту захисту довкілля вручено підозру у справі про прибирання міста від безхазяйних відходів, які утворилися на початку повномасштабного вторгнення. Представники слідчого управління ГУНП у місті Києві вручили повідомлення про підозру у службовій недбалості директору департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександрові Возному. Справа стосується подій 2022 року й пов’язана з прибиранням території міста від шин, які кияни на початку повномасштабного вторгнення масово звозили на блокпости для їхнього облаштування”, – ідеться в повідомленні.

Як заявили в департаменті, коли потреби в шинах на блокпостах уже не було, управління екології та природних ресурсів КМДА (на той момент таку назву мав структурний підрозділ) дістало доручення прибрати території міста від безхазяйних відходів. Виконавця робіт визначили через систему Prozorro. З переможцем тендеру уклали договір, який передбачав вивезення, зберігання й перероблення шин.

“Шини оперативно прибрали з майданчиків зберігання, а на підтвердження виконання робіт було здійснено відеофіксацію. З моменту потрапляння безхазяйних відходів до підрядника в них з’явився цілком конкретний власник, який мав їх утилізувати. Водночас претензією правоохоронних органів є те, що управління не проконтролювало процесу утилізації шин, хоча це є відповідальністю підрядника”, – пояснюють ситуацію в департаменті захисту довкілля.

Директор доводитиме безпідставність обвинувачення в суді, заявляють у КМДА.

“Попри очевидний політичний тиск, департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА зацікавлений у прозорому та неупередженому розслідуванні й готовий до співпраці з правоохоронними органами”, – наголошують у повідомленні.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *