Білоцерковець про запрошення Кличка на ТСК: Центральна влада вперше за два роки зробила вигляд, що згадала про Київ

Віталій Кличко перерахував проблеми, вирішення яких залежить від центральної влади
Фото: kyiv.klichko.org

Мер Києва Віталій Кличко на запрошення народних депутатів відвідав засідання нещодавно створеної тимчасової спеціальної комісії ВР з питань Києва. Під час виступу Кличко зазначив, що столична громада очікує на вирішення проблем тих критичних об’єктів, які є на балансі держави. Відео виступу мера виклав у Facebook депутат Київради Дмитро Білоцерковець.

“Ми говоримо про критичні об’єкти, від яких на сьогоднішній день залежить життєдіяльність міста. Міст Патона, який знаходиться у критичному стані, узяла на себе держава, щоб його відбудувати. На сьогоднішній день нічого не відбувається. Дарницький міст, який також знаходиться на балансі держави. Утримання, прибирання й доведення до здачі в експлуатацію цього мосту вже багато років також не проводиться. У нас багато питань, що стосуються культурної спадщини. Гостиний двір, який також держава забрала від громади. Ця будівля руйнується, і також там є загроза метрополітену, тому що будівля стоїть прямо на гілці метро, й зверху постійно капає”, – перерахував проблеми Кличко.

Він підкреслив, що таких проблемних об’єктів державної власності дуже багато в Києві. 

“Сподіваємося, що депутати Верховної Ради будуть долучатися до подій, які відбуваються в місті Києві. Від міста Києва залежить узагалі стабільна ситуація по всій країні. І кожне місто чи містечко дивиться на Київ – стабільна ситуація чи ні”, – наголосив Кличко.

Білоцерковець зазначив, що проблемами столиці центральна влада зацікавилася вперше за два роки.

“Центральна влада вперше за понад два роки війни зробила вигляд, що згадала про Київ. Запросили мера столиці на засідання ТСК. Зробили це суто для своєї картинки, але дізналися про себе багато нового. Наприклад, що поки вони тиснуть на киян, Гостиний двір і дім Сікорського – на балансі в центральної влади – стоять занедбані. Хоча громада не раз зверталася передати на баланс міста об’єкти. Стоять занедбані Дарницький міст і міст Патона, які територіально в Києві, а в реальності – на балансі чиновників із центру. Одним словом, невдобно для влади вийшло. Але корисно”, – заявив депутат.

Контекст

22 лютого Верховна Рада ухвалила постанову про створення тимчасової спеціальної комісії з питань дослідження ефективності функціонування органів публічної влади міста Києва як столиці України в період дії правового режиму воєнного стану. Очолив комісію народний депутат від “Слуги народу” Віталій Безгін. 

Кличко заявив, що комісію створили, щоб “і далі маніпулювати й розповсюджувати неправдиву інформацію про роботу столичної влади”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *