500 млн на дрони. Кличко анонсував рішення Київради

Віталій Кличко: Ми продовжимо, як і минулого року, шукати можливості, щоб додавати більше коштів
Фото: kyiv.klichko.org

Київська міська рада на сьогоднішньому засідання проголосує за передання військовим 500 млн грн на закупівлю дронів. Про це повідомив на початку засідання Київради мер столиці Віталій Кличко. Про це пише офіційний сайт міського голови.

“Сьогодні ми маємо ухвалити рішення і внести зміни до програми “Захисник Києва”, щоб виділити через неї наразі 500 млн грн на закупівлю дронів. Їх ми передамо військовим підрозділам”, – повідомив Кличко.

Мер нагадав, що за різними програмами і джерелами столичного бюджету торік на допомогу силам безпеки й оборони було спрямовано майже 7 млрд грн.

“Тобто 10% кошторису – найбільше серед усіх міст України. А не 1%, як дехто бреше й маніпулює! Із цих 7 млрд майже 1 млрд пішов на закупівлю військовими дронів різних типів. А також місто виділило кошти й закупило за зверненням військових засоби радіоелектронної боротьби, які сьогодні ефективно захищають Київ”, – зазначив Кличко.

Він також наголосив, що столиця виплачувала матеріальну допомогу киянам-захисникам і їхнім сім’ям. Виділяла кошти на придбання квартир для захисників і їхніх родин. І цього року й далі це робитиме, незважаючи на те, що в Києва забрали “військовий” податок на доходи фізичних осіб.

“У таких умовах, ухвалюючи бюджет столиці на цей рік, на допомогу Збройним силам ми попередньо передбачили 1,2 млрд грн. Але ми продовжимо, як і минулого року, шукати можливості, щоб додавати більше коштів. Спрямовувати їх і з інших статей, аби максимально допомагати нашим захисникам. Тому по факту коштів на допомогу військовим виділимо в рази більше”, – наголосив мер.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *