Як купити деревину на електронних торгах

0
99

Деревообробна промисловість одна з ключових галузей України. Продаж і купівля деревини повинні чітко регламентуватися державою. Саме для врегулювання ринку державних закупівель була створена електронна система Prozorro.   

Як купити деревину на електронних торгах

Як працює система е-торгів

Для участі в державних закупівлях у якості замовника чи постачальника деревини необхідно зареєструватись на одній з акредитованих онлайн-платформ. На офіційному сайті Prozorro реєстрація неможлива – лише через сайти-партнери.

Внесена учасником інформація з будь-якої акредитованої платформи автоматично потрапляє в Центральну базу даних, і відбувається обмін даними. Всі роботи на Prozorro проводяться через особистий кабінет. 

Тарифи онлайн-майданчиків однакові. Різниця лише в простоті інтерфейсу і додаткових функціях, які пропонують сервіси для залучення користувачів. Однією з кращих, за відгуками учасників, є Українська універсальна біржа. Вона пропонує приємні умови учасникам, надає цілодобову технічну підтримку, і компетентні консультанти допомагають клієнтам при виникненні питань. Дізнатись, як купити деревину на електронних торгах https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/vzyaty-uchast-u-torgah/ , можна на сайті УУБ.

Процедура покупки деревини на Prozorro

Раніше звичайної реєстрації на платформі для участі в аукціонах було достатньо. Проте в законодавстві відбулися зміни. Від 01.07.2021 сфера торгівлі деревиною змінила частково правила для учасників.

  1. Покупцям необхідно подати стандартний пакет документів для купівлі деревини, який був установлений ще з 2016 року. Крім нього, учасник зобов‘язаний пройти акредитацію на біржі і підписати договір про членство. Термін дії договору – 1 рік. Угоду можна продовжити після закінчення терміну.
  2. Продавцям необробленої деревини теж необхідно пройти аналогічну процедуру акредитації, офіційно стати членами біржі. Продавцями виступають обласні управління мисливського і лісового господарств, які офіційно займаються заготівлею і реалізацією деревини.
  3. На аукціонах виставляється деревина необроблена, а також яка пройшла первинну обробку і придатна для індивідуального будівництва. 

Без оформлення договорів з біржами подавати тендери, пропозиції жодна зі сторін торгів не зможе. Лише після акредитації на онлайн-майданчику продавці матимуть змогу виставляти лоти на офіційному сайті Prozorro. Інформація автоматично дублюватиметься на всіх сайтах-агентах і стане доступною для зацікавлених покупців.

Українська універсальна біржа отримала ліцензування від Нацкомісії України та отримала право на проведення аукціонів з продажу деревиною. Переваги торгів на УУБ у високому рівні організації аукціонів і вільному доступі учасників ринку деревообробної промисловості до участі. 

Онлайн-майданчик постійно вдосконалюється. Якісне програмне забезпечення та підтримка співробітників УУБ у проведенні операцій на біржі, індивідуальний підхід – складові успіху платформи. В торгах застосовуються передові технології, щоб максимально спростити для користувачів платформи роботу в системі електронних торгів Prozorro.  

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here