Професійна допомога наркоманам і алкоголікам

0
129

Приватна наркологічна клініка «Рука допомоги» пропонує свої послуги з лікування наркоманії в Києві та лікування алкоголізму в Київі. Комплексна програма з використанням ефективних методик помножена на багаторічний досвід кваліфікованих фахівців гарантує досягнення позитивних результатів і повну перемогу над патологічними залежностями навіть у найбільш складних клінічних випадках.

Професійна допомога наркоманам і алкоголікам

Надання наркологічної допомоги

Людям, що страждають від алкоголізму або ж наркоманії, необхідна професійна медична допомога. Послуги нарколога можуть знадобитися у наступних ситуаціях:

  • важкий стан наркотичної ломки;
  • похмільний синдром;
  • запійний стан (вживання спиртних напоїв упродовж 3 днів поспіль і більше);
  • інтоксикація організму наркотичними речовинами або етанолом;
  • передозування спиртного або наркотиків;
  • «Біла гарячка»

Усі перераховані вище стани вкрай небезпечні не тільки для здоров’я, але і життя залежної людини, що оточують її та вимагають своєчасного лікарського втручання. Наркологічна допомога надається як у стаціонарі, так і домашніх умовах. Останній варіант є оптимальним, якщо пацієнт знаходиться у важкому або неадекватному стані, що затруднює його транспортування, відмовляється їхати в клініку.

З надання медичної допомоги, проведення детоксикації починається комплексне лікування всіх видів хімічних залежностей. Програма Детокс очищає організм, нормалізує настрій і фізичний стан хворого, готує його до подальшої психологічної корекції.

Реабілітація наркоманів та алкоголіків

Реабілітація алко- та наркозалежних проводиться виключно в клініці. Для досягнення позитивного результату важливо забезпечити пацієнтові цілодобове спостереження з боку фахівців, ізолювати його від звичного оточення і спокус зовнішнього світу, помістити в здорову терапевтичну середу. Метою реабілітаційного курсу є повне усунення залежності від штучних допінгів як на фізичному, так і психологічному рівні. Для цих цілей застосовуються індивідуально підібрані фізіотерапевтичні та психотерапевтичні методи.

Реабілітанти працюють із психотерапевтами, відвідують сеанси сімейної та колективної психотерапії, заняття у групах взаємодопомоги. Програма реабілітації передбачає праце- та арт-терапію, заняття спортом і багато іншого. Завдання психокорекції полягає в подоланні чинників, які стали причиною захворювання, формуванні у людини нових, здорових мотивацій, придбання і освоєнні навичок тверезого життя.

Після проведення успішної реабілітації пацієнт свідомо відмовляється від вживання штучних допінгів, знаходячи задоволення і розрядку в спілкуванні з близькими людьми, роботі, навчанні, спорті, творчості. Велика увага приділяється питанням відновлення теплих, довірчих сімейних відносин.

Соціальна адаптація

Важливим, завершальним етапом лікування є ресоціалізація. Використовуючи ряд перевірених методик, фахівці допомагають реабілітантами впоратися з депресіями, неврастенію, що виникають у результаті відмови від хімічних допінгів, відновити особистісні якості та міжособистісні зв’язки, комфортно адаптуватися в соціумі, звикнути до життя в нових умовах тверезості.

Завдяки грамотній програмі соціальної адаптації можна значно підвищити якість життя реабілітантів і, що особливо важливо, звести до мінімуму ризики можливого рецидиву. Для того, щоб отримати допомогу, досить просто зателефонувати в київський філіал клініки «Рука допомоги» або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті.

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here