Блокада кордонів – Чеські фермери приєднаються до протестів через український імпорт

Read in English

Аграрні організації Центральної та Східної Європи закликали фермерів протестувати проти аграрної політики Євросоюзу 22 лютого. Чеські фермери приєднаються до акції.

Чеські фермери планують протести

Нещодавно фермери протестували в багатьох європейських країнах через спротив Зеленій угоді ЄС для Європи, метою якої є досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року.

Фермери також незадоволені зростанням витрат та “нечесною іноземною конкуренцією”.

Чеська аграрна палата повідомляє, що свої вимоги до єврокомісара з питань сільського господарства Януша Войцеховського нещодавно подали організації з Чехії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Литви та Латвії.

Йдеться про компенсацію фермерам за дотримання нових правил, пов’язаних із захистом навколишнього середовища, полегшення у сфері бюрократії та прозорість системи субсидій, а також краще регулювання українського виробництва, що прямує на ринок ЄС.

Водночас аграрні організації закликали організувати протестні їзди до прикордонних переходів, де аграрії зустрічатимуть своїх колег з інших країн.

Чеські фермери планують приєднатися до протесту, перекривши шосе у Празі 19 лютого, потім вони вирушать до прикордонних переходів 22 лютого.

Якщо Єврокомісія негайно не представить план реального вирішення цих проблем, ці дії будуть повторені на прикордонних переходах, — йдеться в пресрелізі Чеської аграрної палати.

Протести фермерів у Європі

В останні тижні демонстранти, які вимагають кращих умов для фермерів, ускладнили роботу транспорту і заблокували кордони у Франції, Німеччині, Польщі, Румунії, Іспанії та Португалії.

Протести пов'язані не лише з зусиллями Євросоюзу боротися зі зміною клімату, а й з відкриттям ринку для дешевої української продукції.

Польські фермери з 9 лютого заблокували пʼять прикордонних пропуски між Україною та Польщею.

Також вони планують заблокувати не лише всі прикордонні переходи, а й транспортні вузли та під’їзди до перевантажувальних залізничних станцій та морських портів з 20 лютого.

Источник

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

 1. Я не вірила в магію і ворожіння доти, доки не познайомилася з Марією. Моя сім’я переживала важкі часи через розбіжності з моїм чоловіком Борисом. Погляди розходилися, немов дві паралельні лінії, і наш шлюб страждав. Я відчувала розпач і занепокоєння щодня, намагаючись знайти вихід із цієї ситуації, бо близьким уже був той момент, коли чоловік мав піти з сім’ї.
  Одного разу моя подруга порадила звернутися до знахарки Марії, яка нібито володіє дивовижним даром читати ворожіння на воску. Спочатку я була скептично налаштована, але відчай підштовхував мене до спроби. Я зв’язалася з Марією через вказаний на її сайті Вайбер і описала їй нашу проблему.
  Марія виявила надзвичайну увагу до моєї історії і запропонувала свою допомогу ворожінням на воску, Марія не тільки прочитала ті знаки, які явно вказували на причини наших конфліктів, а й дала мудрі рекомендації, як змінити ситуацію.
  Я дотримувалася її порад, і результати не змусили на себе чекати. Моя сім’я почала знову знаходити спільну мову, мої стосунки з чоловіком стали набагато теплішими і ближчими. Я відчуваю величезну подяку Марії за її допомогу і підтримку в найважчий для нас період. Її професіоналізм і доброта заслуговують найвищих похвал.
  Усім, хто зіткнувся з подібними проблемами, я настійно рекомендую звернутися до знахарки Марії. Її контактна інформація доступна на сайті https://znaharkamariya.com.ua/ або можна зателефонувати Марії по вайберу +380976592407.
  Вірте в магію добра і можливість змінити своє життя на краще!

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *