Новою Зеландією зветься острівна країна, розташована у Тихому океані. Прекрасна природа, збереження навколишнього середовища, гарні умови життя – все це можуть оцінити місцеві мешканці та туристи.
А як щодо економіки та підприємницької діяльності? Оскільки в державі стабільна політична та економічна ситуація, немає валютного контролю і подвійного оподаткування, відкрити бізнес у Новій Зеландії – це вигідно і перспективно.
Підприємців з усього світу приваблюють низькі податки (їх визначають за територіальним принципом), конфіденційність інформації та проста процедура реєстрації фірм. Окрім того, дозвільні документи для роботи потрібні лише для деяких видів діяльності (медицина, будівництво, ресторанний бізнес), а в усіх інших випадках ліцензії не вимагаються.
Які компанії можна реєструвати?
Існує декілька видів компаній, які можна зареєструвати на території Нової Зеландії, згідно з місцевими законами. До списку входять:
- приватний підприємець (вважається найпростішою формою бізнесу);
- партнерство (мінімум два підприємця об’єднуються, але в одного з них має бути необмежена відповідальність);
- компанія з обмеженою відповідальністю (найкраще підходить для комерційних компаній);
- LTC – компанія, яка передбачає наявність максимум 5 акціонерів (вони не можуть бути резидентами країни) і може отримувати дохід лише за межами Нової Зеландії.
- траст.
Для компаній з обмеженою відповідальністю важливо, щоб на території країни був зареєстрований офіс (це дасть юридичну адресу).
Корпоративний податок з компаній LTC знімається (платити податки мають акціонери, які отримують прибуток від роботи фірми).
Яка інформація потрібна?
Щоб іноземець міг зареєструвати своє підприємство у Новій Зеландії, необхідно зібрати пакет документів з такою інформацією:
- назва компанії (вона має бути унікальною і відповідати державним вимогам);
- статут організації;
- інформація про директорів та акціонерів (копії паспортів);
- відомості про статутний капітал.
Якщо це акціонерне товариство, то має бути установчий договір, який акціонерами укладено.
Оскільки процес реєстрації підприємства в іншій країні є доволі складним, для того, щоб все зробити правильно і вчасно, потрібно мати знання та досвід. Тому краще довірити справу професіоналам – юристам компанії Campio Group, яка працює в Україні з 2005 року.
На сайті ви знайдете перелік послуг та номер телефону, за яким можна зв’язатись зі спеціалістами і отримати консультацію та допомогу з реєстрацією (або придбанням) компанії у Новій Зеландії чи іншій юрисдикції.