“Заново вчилася піднімати руки”. Нардепка Зінкевич потрапила в реанімацію й місяць була в медикаментозному сні

Зінкевич продовжує процес реабілітації після септичного шоку й зізнається, що їй ще важко рухатися
Фото: Александр Леонов / Facebook (архів)

Волонтерка і депутатка Верховної Ради від “Європейської солідарності” Яна Зінкевич восени 2023 року потрапила в реанімацію й досі перебуває у процесі відновлення. Про це вона повідомила 27 січня у Facebook.

“Минуло вже трохи часу, нарешті можу розповісти. Вересень – жовтень мала незабутні пригоди [у вигляді] перебування в реанімації. Майже місяць із септичним шоком у медикаментозному сні. Опісля, у стані дитини, знову вчилася піднімати руки, сідати”, – поділилася Зінкевич.

Нардепка розповіла, що їй досі важко рухатися “навіть у межах ліжка”.

“Багато хто шукав, де я, тепер маєте відповідь. Зараз, після місяця активної реабілітації та місяця в більш-менш робочому стані, я знову в нормі і продовжую відновлюватися. Бажаю всім щастя, і не доводьте себе до межі, будь ласка”, – підсумувала вона.

Навесні 2023 року Зінкевич потрапляла в реанімацію з діагнозом “лактатацидоз у критичному стані”. “Довела себе втомою, відмовою від їжі (не виходило), а потім відмовою від води (не виходило). Треба було відпочивати за рік”, – пояснювала тоді вона.

Контекст

Зінкевич 28 років. Вона – медикиня-доброволиця, командирка медичного батальйону “Госпітальєри”. 2019 року пройшла у Верховну Раду під сьомим номером списку партії “Євросолідарність”.

2022 року вона увійшла до списку 100 жінок, які надихають світ, за версією ВВС.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *