У вбивстві 27-річної українки в Німеччині підозрюють росіян, у них виявили її немовля – ЗМІ

За даними правоохоронців, дівчина подорожувала з матір’ю і маленькою донькою
Фото: Margarita Razaz / Facebook

У вбивстві українки в Німеччині підозрюють  сімейну пару, імовірно, росіян. Про це 16 березня повідомляють німецькі ЗМІ.

За даними Bild, підозрюваних, у яких було знайдено доньку загиблих, затримали в середу, 13 березня. Видання пише, що це сімейна пара, росіянин і німкеня.

За інформацією OE24, обидва підозрювані, чоловік і жінка – росіяни.

Bild також пише, посилаючись на інформацію українських ЗМІ, зокрема Oboz.ua, що востаннє всю родину (жінку, її дочку та 51-річну матір) бачили у ресторані разом із жінкою на ім’я Інна з міста Вальдорф, яка допомагає українським біженцям.

“За словами знайомої сім’ї, цю жінку мама з дочкою знайшли в одній із груп у соцмережах, вона пропонувала допомогу з оформленням документів на дитину і пологовий будинок. Але до пуття її ніхто не знає”, – ідеться в матеріалі. Після зникнення сім’ї облікові записи Інни в соцмережах зникли.

Bild зазначає, що зараз неясно, чи затримана підозрювана є тією “жінкою з Вальдорфа”.

Зниклу матір загиблої правоохоронці досі шукають.

Контекст

11 березня у Гоккенгаймі виявили мертвою 27-річну українку. За даними поліції, біженку раніше вважали зниклою безвісти. Слідчі встановили, що вона померла насильницькою смертю. Звати вбиту жінку, ймовірно, Маргарита Разаз (поліція не називає її імені). За даними правоохоронців, дівчина подорожувала з матір’ю і маленькою донькою, яку народила трохи більше ніж місяць (п’ять тижнів) тому. Їх також вважали зниклими безвісти. Матір загиблої, 51-річну Марину Стеценко, поліція вважає важливим свідком, вважаючи, що вона може знати обставини загибелі своєї доньки.

15 березня управління поліції Мангейма заявило, що доньку загиблої українки знайдено, дитина жива і здорова. Людей, у яких її знайшли, заарештували. Поліція не повідомляла про підозрюваних жодних подробиць, окрім того, що їм 43  і 44 роки.

Дівчинка була неушкодженою, проте як запобіжний засіб її доправили до лікарні. Аналіз ДНК підтвердив, що це дочка нещодавно вбитої громадянки України.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *