У СІЗО Харкова ув’язнений до смерті побив співкамерника, йому оголосили підозру

Підозру оголосили 13 травня
Фото: Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання крим.покарань / Facebook

Ув’язненому, якого утримують у СІЗО Харкова, оголосили підозру в побитті співкамерника до смерті. Про це 16 травня проінформувало у Facebook Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань.

“14 квітня в державній установі “Харківський слідчий ізолятор” ув’язнений Д. під час раптового конфлікту завдав тілесних ушкоджень співкамернику, ув’язненому А., унаслідок чого останній помер. За результатами зібраних матеріалів, 13 травня […] фігуранта повідомлено про підозру за ознаками ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України”, – ідеться в повідомленні.

У пості зазначили, що розслідування ще триває.

“Цей випадок ще раз наголошує на важливості належного контролю й безпеки в місцях позбавлення волі. Відповідні підрозділи продовжують вживати заходів для недопущення подібних інцидентів у майбутньому”, – заявили в управлінні.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *