У Львові помер хлопчик, який впав у кому після видалення молочних зубів. Правоохоронці почали розслідування

Хлопчик впав у кому після операції з видалення молочних зубів
Фото: Viktor Pashnyk / Facebook

У Львові помер п’ятирічний хлопчик Велес, який впав у кому після видалення молочних зубів. Про це 13 січня повідомив у Facebook батько дитини, відомий музикант та бандурист Віктор Пашник.

Як розповів чоловік, 8 грудня 2023 року мама відвела сина у клініку Ori-Dent, щоб видалити йому два зуби – стоматолог запропонував провести процедуру під загальною анестезією.

“За деякий час після початку операції дружина почула метушню в операційній, туди почали збігатися медичні працівники, приблизно через 20 хвилин приїхало дві бригади невідкладної допомоги”, – написав батько хлопчика. 

Згодом медичний директор медзакладу пояснив, що під час операції в дитини сталася зупинка серця, яке лікарям удалося запустити. Хлопчика перевели у реанімаційне відділення лікарні.

Уже в лікарні батькам сказали, що під час стоматологічної операції у Велеса сталася клінічна смерть і лікарі закладу надто довго проводили реанімаційні заходи, що призвело до важкого стану дитини. Після чергового обстеження лікар повідомив, що мозок дитини мертвий і його життя підтримують лише апарати.

13 січня стало відомо про смерть хлопчика. А наступного дня Офіс генпрокурора повідомив, що правоохоронці розслідують інцидент за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України – неналежне виконання професійних обов’язків медичними працівниками, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.

В ОГП додали, що розслідування почали ще 17 грудня. За підсумками слідства та висновків експертиз буде надано правову оцінку діям медичних працівників.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *