У коледжі військової академії у Львові проводять обшуки

Правоохоронці розслідують імовірну причетність посадовця Військового коледжу сержантського складу до організації незаконного переправлення за кордон чоловіків призовного віку
Фото: Військовий коледж сержантського складу / Facebook

Працівники Державного бюро розслідувань проводять обшуки у Військовому коледжі сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові. Про це 27 травня повідомила народна депутатка від “Слуги народу” Юлія Яцик у Facebook.

“За даними слідства, пан Л., колишній суддя, а тепер помічник начальника частини відділення Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ, за грошову винагороду в розмірі $13 тис. обіцяв допомогти чоловіку в підготовці та видачі документів, які дають підстави для виїзду особи мобілізаційного віку за кордон”, – зазначила Яцик.

У навчальному закладі підтвердили факт проведення обшуку.

“Керівництво Військового коледжу всіляко сприяє правоохоронним органам в об’єктивному розслідуванні вказаного кримінального провадження”, – ідеться у повідомленні.

Правоохоронці станом на зараз цієї ситуації офіційно не прокоментували.

Контекст

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вранці 24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський оголосив воєнний стан і загальну мобілізацію. Востаннє Верховна Рада продовжила воєнний стан 8 травня 2024 року – до 11 серпня.

У квітні 2024 року в Україні ухвалили оновлений закон про мобілізацію, він набув чинності 18 травня. Згідно з однією з його норм, усі військовозобов’язані протягом двох місяців мають оновити свої персональні дані – через ЦНАП, електронний кабінет або прийшовши до ТЦК.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *