
Чоловікові загрожує покарання у вигляді ув’язнення на термін до 10 років
Фото: Київська міська прокуратура / Facebook
У Києві правоохоронні органи підозрюють 39-річного підданого Туреччини у скоєнні статевого зловживання щодо 10-річного хлопчика. Про це повідомила Київська міська прокуратура.
Спочатку правоохоронці звернули увагу на іноземця, тому що його підозрювали у сварці з колишньою партнеркою та через заздрість спричинив пожежу в орендованій жінкою квартирі, а також викрав її лептоп – чоловіка затримали згідно зі ст. 208 КПК України, йдеться у повідомленні.
“У затриманого конфіскували мобільні телефони. Під час огляду на одному з них було виявлено відео за присутності чоловіка та неповнолітнього хлопчика, де задокументовано насильницькі дії сексуального характеру щодо дитини. З’ясовано, що на відео – 10-річний син жінки, з якою громадянин Туреччини мав відносини раніше. При цьому чоловік фіксував свої дії на відео”, – повідомили у пресслужбі.
Затриманому висунули підозру не лише у скоєнні підпалу та розкраданні речей колишньої співмешканки (ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України), але й у статевому насильстві щодо малолітньої дитини (ч. 4 ст. 153 Кримінального кодексу України). Йому було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави.
Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Джерело: gordonua.com




