У Житомирській області в сім’ї, у якої найменші діти загинули внаслідок пожежі, вирішили забрати й решту трьох дітей

Мати дітей каже, що, коли спалахнула пожежа, вони були в сусідів
Фото: suspilne.media

У сім’ї із села Грабняк Житомирської області, яка 28 січня втратила двох малолітніх дітей унаслідок пожежі в їхньому приватному будинку, вирішили вилучити решту трьох дітей і передати їх до патронатної сім’ї. Про це 29 січня повідомляє “Суспільне”.

Дівчатка 2021-го і 2022 року народження загинули під час пожежі, коли вдома не було ані бітьків, ані трьох старших дітей. Вони задихнулися, коли від печі спалахнули домашні речі.

Мати дітей Наталія Крейдянець розповіла “Суспільному”, що поклала доньок Катю і Віку спати, а сама із трьома старшими дітьми пішла до сусідів, де її чоловік Юрій рубав дрова, і повернулася за пів години, коли будинок уже горів.

Виконувач обов’язків старости Грушківського старостинського округу Валерій Паляниця стверджує, що батьки дітей періодично вживали алкоголь, хоча поліція і служба у справах сім’ї проводили з ними профілактичні бесіди.

Про алкоголь кажуть і сусіди.

“П’яниці – хто ж вони, – заявила одна з них. – Покинули дітей та й пішли туди пити, а дітки двоє були закриті в хаті. […] Невідомо, відколи воно горіло, якщо вогонь уже пішов через вікна”.

“Суспільне” повідомляє, що станом на 29 січня троє старших дітей сім’ї перебували в медзакладі, їм шукали патронатну сім’ю.

“Дітей помістили в медзаклад, де їм зроблять повне обстеження. Сьогодні був позачерговий виконком – прийняли рішення про негайне відібрання у зв’язку із загрозою життю і здоров’ю діток. Вирішується питання тимчасового влаштування дітей. У нас є патронат у Хорошеві – патронатні сім’ї, які надають послуги тимчасового догляду. Наразі одна патронатна сім’я пройшла навчання”, – сказала начальниця служби у справах дітей Хорошівської селищної ради Олена Семеній.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *