ВМС ЗСУ підтвердили ураження російського корабля “Комуна” у Криму

Read in English

Військово-морські сили ЗСУ надали підтвердження того, що 21 квітня в окупованому Севастополі уражено російський рятувальний корабель “Комуна”.

Пошкодження “Комуни”: підтвердження від ВМС України

Згодом речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що російський рятувальний корабель "Комуна" було справді пошкоджено.

Сьогодні в Криму українські ВМС дістали черговий корабель зі складу ЧФ РФ "Комуна". Характер пошкоджень верифікується. Але однозначно корабель виконувати завдання тепер не здатен. Це буде повторюватися, поки у росіян не скінчаться кораблі, або вони не заберуться з Криму.

Дмитро Плетенчук

Спікер ВМС ЗСУ

Ураження російського корабля “Комуна”: як це було

Уранці 21 квітня місцеві заявили про гучні звуки вибухів в окупованому Севастополі. Також був перекритий Кримський міст. Пізніше стало відомо, що українські Військово-морські сили уразили рятувальний корабель Чорноморського флоту РФ "Комуна".

Про вибухи у Севастополі повідомляли російські телеграм-канали.

Про звуки вибухів місцеві пабліки почали писати близько 07:30. Мешканці повідомляли про декілька вибухів і помітили багато диму.

За даними видань, після вибухів північною стороною Севастополя почали їхати пожежні машини у бік Сухарної бухти чи бухти Голландія.

Крім того, зазначається, що окупанти перекрили рух Кримським мостом.

Пізніше так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що уранці на одному з кораблів на Північній стороні військові відбили начебто атаку протикорабельної ракети.

За його словами, від уламків, що впали, сталося невелике загоряння, яке вже ліквідували.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *