В Одеській області вибухнув автомобіль “Української добровольчої армії”. УДА заявила про теракт і пообіцяла $10 тис. за інформацію про замовників і виконавців

Поліція відкрила кримінальне провадження
Фото: od.npu.gov.ua

19 лютого в Одеській області стався вибух в автомобілі, який належить “Українській добровольчій армії” (УДА), унаслідок чого поранення дістали дві людини. Про це УДА інформує у Facebook.

“Сьогодні ввечері біля одного з військових об’єктів у передмісті Одеси був підірваний автомобіль “Української добровольчої армії”, у якому перебували наші побратим і посестра – Альберт і Наталя Кручиніни. Прямо зараз за їхні життя борються лікарі. На місці працює поліція”, – ідеться в повідомленні.

В УДА заявили, що розцінюють те, що сталося, як теpоpиcтичний акт, а пріоритетною версією розглядають діяльність ворожих диверсійно-розвідувальних груп.

“Закликаємо всіх можливих очевидців злочину, а також осіб, яким відома будь-яка інформація про його замовників і виконавців, зв’язатися з командуванням УДА. Гарантуємо анонімність і винагороду в розмірі $10 тис. за інформацію, яка допоможе затримати або ліквідувати ДРГ”, – заявили в організації.

У поліції Одеської області уточнили, що інцидент стався в селі Гвардійське поблизу Одеси. “Унаслідок вибуху транспортного засобу постраждали жінка з чоловіком. Вони доставлені в лікарню з численними травмами”, – зазначили правоохоронці.

Поліція відкрила кримінальне провадження за п. 1, п. 5 ч. 2 ст. 15 і ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – про замах на умисне вбивство двох осіб, учинений у спосіб, небезпечний для життя багатьох людей.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *