ДПСУ ініціювала службове розслідування
Фото: Державна прикордонна служба України / Facebook
У прикордонній зоні Одеської області зафіксовано смерть українця, про що 2 вересня повідомило у Facebook Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України (ДПСУ).
“На території Одещини під час спроби затримання осіб, які порушили кордон, прикордонний наряд здійснив попереджувальні постріли. Раніше виявлені невідомі, що прямували до державного кордону, ігнорували вимогу зупинитися. Пізніше одного з порушників затримали під час подолання інженерної перешкоди”, – йдеться у заяві.
За даними ДПСУ, “іншу особу прикордонники виявили без ознак життя” – у чоловіка діагностували вогнепальне поранення.
Точні обставини загибелі українця у відомстві не розкрили, лише зазначили, що це сталося “під час спроби нелегального перетину державного кордону”.
“Триває оперативне розслідування. Правоохоронці, зокрема, аналізують дії прикордонного наряду. ДПСУ також розпочала внутрішню перевірку цього інциденту та надає повну підтримку слідчим органам”, – підкреслили у відомстві.
Telegram-канали (зокрема, “Х…ева Одеса”) повідомляють, що подія відбулася на українсько-молдовському кордоні. За їхніми даними, прикордонники помітили двох чоловіків, які намагалися перебратися через огорожу, та зробили попереджувальний постріл. Один із них здався, а другого, за їхніми словами, ліквідували з автомата АК-74 поблизу прикордонного рову під час спроби втечі.
Джерело: gordonua.com